Daniela Tomešová - spev

 

Je členkou a cappella zoskupenia Fragile. Môžete si ju pamätať ako vokalistku štvrtej série šou Milujem Slovensko, a bola tiež vokalistkou Majka Spirita počas jeho turné s live bandom v roku 2015/2016. Bola súčasťou vokálnej sekcie jedného z najväčších koncertov českej speváčky Lucie Bílej (FiftyFifty) v Bratislave. Je členkou skupiny Maca           a Kapela roka a príležitostne spolupracuje s kapelou Funkiez, Pops či Pacora triom. 

             Ako herečka účinkuje na doskách Radošinského naivného divadla,    v minulosti ste ju mohli vidieť v muzikáloch Novej scény a divadla Aréna. 

                  

 

Mária Kmeťková - harfa

 

Dlhodobo spolupracuje so speváčkou, klavíristkou a skladateľkou Andreou Bučko, či gitaristom Pavlom Berezom. Pravidelne účinkuje v orchestri Viva Musica! (Korben Dallas Symphony, Tribute to Jaro Filip, Fragile Queen Symphony, atď.). Objavuje sa na štúdiových nahrávkach rôznych slovenských umelcov a interpretov (Korben Dallas, Andrea Bučko, Sisa Michalidesová, Bloom, Billy Barman, a i.) Bola súčasťou orchestra európskeho turné Il Divo. V minulosti tiež spolupracovala so speváčkou Mishou.

 

 

Martin Tomeš - perkusie

 
V súčasnosti je stálym bubeníkom kapely Petra Cmorika, príležitostne spolupracuje so skupinou Sitra Achra, či speváčkou Simou Martausovou. V minulosti tiež pôsobil v kapele šansonierky Kataríny Feldek.